Valaki mindig becsukja a szemét a családi képeken. Ú, ezen végre mindenki rajta van. Bár Apának csak a keze, de legalább tudjuk, hogy ő is ott volt. Kicsit homályos, de jó lesz. A mami bemozdult. Anya rajta sincs a képen. Egyiken sem. Ismerős? Ha szeretnétek olyan családi képeket, amikre nem ez a jellemző, hanem tényleg mindenki a legjobb oldalát tudja mutatni és mégsem feszkós és erőltetett, keressetek bátran!