Néhány gondolat rólam
Sziasztok, Dóri vagyok és szeretném megörökíteni a legszebb pillanataitokat. Hogy miért? Mert a fotózás az, ami igazán feltölt és kikapcsol, és mert szeretem a boldogságot látni az emberek arcán - mind a fotózás során, mind pedig a képek szerkesztésekor és átadásakor. Gyerekkorom óta rajongtam a fotózásért, aztán másfelé sodort az élet. De amikor én is anya lettem, és a gyerekeim miatt előkerült a régi gépem, újra átélhettem azt az érzést, amit a fényképezés ad nekem, és úgy döntöttem, ezt nem engedhetem el még egyszer. Sok tanulás és még több gyakorlás után indítottam el a saját fotós vállalkozásom.
Eredeti foglalkozásom miatt precíz és maximalista vagyok. Tündéri családom van, benne két csoda kislánnyal. Kedvenc könyvem a Harry Potter-sorozat, az összes. Hosszú évek óta újra elolvasom őket, évente.
A közös családi időtöltéseken kívül szeretek enni, kirándulni, utazni, fotózni, utómunkázni, olvasni, élni.