Néhány gondolat rólam


Sziasztok, Dóri vagyok és szeretném megörökíteni a legszebb pillanataitokat. Hogy miért? Mert a fotózás az, ami igazán feltölt és kikapcsol, és mert szeretem a boldogságot látni az emberek arcán - mind a fotózás során, mind pedig a képek szerkesztésekor és átadásakor. Gyerekkorom óta rajongtam a fotózásért, aztán másfelé sodort az élet. De amikor én is anya lettem, és a gyerekeim miatt előkerült a régi gépem, újra átélhettem azt az érzést, amit a fényképezés ad nekem, és úgy döntöttem, ezt nem engedhetem el még egyszer. Sok tanulás és még több gyakorlás után indítottam el a saját fotós vállalkozásom.

Eredeti foglalkozásom miatt precíz és maximalista vagyok. Tündéri családom van, benne két csoda kislánnyal. Kedvenc könyvem a Harry Potter-sorozat, az összes. Hosszú évek óta újra elolvasom őket, évente.

A közös családi időtöltéseken kívül szeretek enni, kirándulni, utazni, fotózni, utómunkázni, olvasni, élni.


Vélemények rólam

Bori & István


“Nagyon szépen köszönjük! Jól éreztük magunkat, sokat segítettél nekünk, ahogy belekezdtünk már nem is izgultam annyira 🙂 Nagyon szépek lettek a képek, fantasztikus vagy!!!”

01 / 02